Щербинецький НВК
Новини

Акція "Збережи ялинку"


Тиждень математики

Сьогодні будем друзі з вами   

Царицю всіх наук вітать...     

Так можем гордо і по праву    

Ми математику назвать.     

До різних ми наук охочі,          

Нехай ведуть нас до вершин.

Та зараз ми сказати хочем:   

Наш математиці - уклін.       

  З 18.12.17 - 22.12.17 у Щербинецькому НВК проводився тиждень математики.

Девіз тижня :"Тисячі шляхів ведуть до помилки, але лише один - до істини"

Мета:   заохочення до вивчення математики через популяризацію математики як науки веселої, цікавої та захоплюючої.

План проведення тижня математики :

 • Ознайомлення з планом проведення тижня математики.
  Бесіда «Математика у всі часи».
 • День математичних кросвордів.
  Математичні вікторини, загадки.
 • Математична гра "Найрозумніший"
 • Математичні ігри та розваги. «Кмітливі математики»
 • Подорож - турнір «До країни Математики»                                                              Закриття тижня математики

Тиждень Початкових класів

День "Толерантного ставлення"
04.12.2017

Практичним психологом Янчук Д. В. був проведений день "Толерантного ставлення". Учні ознайомились з планом проведення тижня, створили власне колективне дерево мрій, переглянули мультфільм: "Подарунок" що нагадує про ставлення до дітей - інвалідів, також приймали участь у тренінгу.

День "Читання"
05.12.2017

Девіз: "Книга вчить, як на світі жить"


День "Збройних Сил України" 

06.12.2017

Девіз: «Україна - мати. Вмій її захищати» 

Захист Батьківщини - святий обов'язок кожної людини»

6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.

Інтелектуальне шоу 

07.12.2017 

Девіз: " Мої знання - моє багацтво"


День "Англійської мови" 

08.12.2017


Наша безпека - у наших руках!

Безпека - це життя людини,
Безпека - це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи -

Прекрасне буде всіх життя!

Найвища цінність суспільства - людина, її життя і здоров'я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім'ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров'я людини.

Виховання в сім'ї залежить від загальної культури батьків, яким гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

З 27.11 - 01.12.2017 року у Щербинецькому НВК у проведений Тиждень знань з основ безпеки життедіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху. 

Відповідно до тематики тижня з учнями були проведені бесіди на тему: "Дітям про вогонь", "Твій друг - дорожній рух", "Правила дорожнього руху". Після чого з ними були проведені практичні заняття: "Перша медична допомога", "Правила дорожнього руху"; ігри - "Не жартуй з вогнем", "Врятувати вірних друзів", де діти мали змогу проявити набуті знання. 

В рамках тижня з учнями було переглянуто відеофільми (мультфільми): "Сірники небезпечні іграшки", "Уроки безпечної поведінки на дорозі.", "Дорожні знаки".

Серед молодших клоасів була проведена вікторина "Вогонь- друг, вогонь -ворог", на якій діти продемонстрували свої знання з правил поводження з вогнем. В школі також були проведені батьківські збори, одним з питань яких були "Правила безпечної поведінки". Також учні оформили стенди, стінгазети, виставки на теми: "Безпека руху - це життя", "Бідьте обережні на дорозі", " Я за безхпеку - а ви?". "Твоя безпека залежить від тебе". 


Помолимось за їх спокій

25 ЛИСТОПАДА УКРАЇНА ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ І ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ. 

УЧНІ ЩЕРБИНЕЦЬКОГО НВК РОЗПОВІЛИ ІСТОРІЇ СВОЇХ РІДНИХ.

Моторошні спогади про штучний голод, спланований 70 років тому сталінським режимом, зберігаються практично в кожній українській родині. Учні Щнербинецького НВК  записали історії своїх рідних. 


За мир в Україні, за гідність кожної людини

21 листопада - День Гідності та Свободи

Можна все на світі вибирати, сину, 
вибрати не можна тільки Батьківщину.
Василь Симоненко

    21 листопада 2013 року розпочалися перші акції протесту на Майдані, що переросли у Революцію Гідності. Ми і зараз пам'ятаємо усі події чотирирічної давнини так, ніби вони сталися вчора. Побиття студентів, палаючі шини, зброя-бруківка, «коктейлі Молотова», Беркут, снайпери, розстріл та «Небесна сотня» - всі ці страшні речі так чи інакше уособлюють події Революції Гідності. Однієї з найтрагічніших і найпотрібніших подій в історії сучасної України. Цей день має назавжди закарбуватися у нашій пам'яті на честь загиблих та поранених українців, що несамовито боролися із несправедливістю та заради нашого майбутнього. Минуло чотири роки, але той процес, що розпочався на Майдані 21 листопада і досі триває. Українці так само борються за чесну владу, за демократію, за свободу. Це не легка ноша, але ми продовжуємо її нести, бо заплатили забагато, щоб лишити все так, як було.

          З нагоди вшанування Дня Гідності та Свободи 21 листопада в Щернбинецькому НВК були проведені Уроки мужності, присвячені доленосним подіям. Була організована виставка учнівських творів, малюнків, плакатів: "Нас надихають подвиги героїв". Проведені інформаційні години на тему: "Революційні події в Україні у 2004, 2013-2014 роках. Як це відбувалось". Проведений коментований перегляд відеороликів про події на Майдані під час Революції гідності: "Зима, що нас змінила".


Стежками міста Лева

Подорож - єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим

11 листопада учні та вчителі Щербинецького НВК відвідали культурну столицю України - «Місто Лева». Кажуть, воно схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. Можливо, так воно і є. Львів - особливий. Але ми побачили дивну схожість з нашими рідними Чернівцями.

По прибуттю ми опинилися в величній будівлі Львівського залізничного вокзалу, яка є пам'яткою архітектури початку ХХ століття. Ще тільки переступивши поріг вокзалу, відчуваєш неповторну та чарівну атмосферу Львова. Старі будинки, кожен другий з яких - архітектурна цінність, вимощені бруківкою дороги - незмінні атрибути міста Лева. Приїхавши в це чарівне місто, одразу відчуваєш його атмосферу. Мешканці Львову завжди привітні та готові допомогти приїжджим туристам. Тут пахне свіжозвареною кавою та шоколадом, лунає жива музика - кожна вуличка має свого вуличного музиканта. Живі статуї охоче позують на фото. Львів зустрів нас щиро: зранку йшов дощ зі снігом, потім була невеличка злива, а по обіді посміхнулося нам сонечко. Ми відвідали Личаківське кладовище, були на Львівській Ратуші, відвідали Львівський театр опери та балету, спустилися в Кавову шахту, зайшли в Італійський дворик. Відвідані нами храми вразили нас неповторною архітектурою та пишнотою. Звичайно, ми піднялися побачити славнозвісний пам'ятник Сажотрусу та Зенітку львівської Криївки. А ще, ми були у знаменитій Майстерні шоколаду, Майстерні карамелі де мали змогу побачити як роблять шоколад та карамель, та поласувати знаменитим львівським шоколадом.

Вечером ми стомлені та щасливі поверталися додому, сповнені чудових вражень. 


«Минуще все, лиш слово не мене»

Щорічно 9 листопада в нашій країні відзначається День української писемності та мови.

Традиційно це свято відзначається і у нашій школі. В рамках проведення учні школи декламували вірші, співали пісні, проводили вікторини. Учням пропонувалось пригадати прислів'я та приказки, в яких виявляється народна мудрість, шана і любов до материнської мови.

Цікавим та емоційним видався загальношкільний заклад, який був також приведений 9 листопада в Щербинецькому НВК під назвою «Минуще все, лиш слово не мене».

І як заключним етапом стало проведення Міжнародного конкурсу знавців рідною мови ім.. П.Яцика.

Вже стало традиційно писати радіо диктант в нашій школі. Це нагода дати змогу всім відчути себе знову учнями та перевірити свої знання з рідної мови. З великим задоволенням диктант писали учні, вчителі, працівники школи. 


Тиждень бібліотеки 

  З 30.10 по 03.11 в школі проходив тиждень дитячої та юнацької книги. Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Була проведена урочиста лінійка, конкурс малюнків «Мій друг - книжковий герой»,де участь брали учні 1-4 класів.

Проводилась рейд перевірка підручників, книжкова виставка «Літературні новинки», акція «Подаруй книгу бібліотеці», конкурс на кращу книжкову закладку учні 5-9 класів.

План проведення тежня бібліотеки:

 • Понеділок 30.10.17 - Організаційна лінійка. Відкриття Тижня шкільної бібліотеки. Оголошення конкурсів та акції.
 • Вівторок 31.10.17 - Книжкова виставка «Літературні новинки». Рейд-перевірка стану підручників 1-4, 5-9 класів. Книжкова лікарня.
 • Середа 01.11.17 - Конкурс малюнків «Мій друг - книжковий герой» учні 1-4 класів
 • Четвер 02.11.17 - Акція «Подаруй книгу бібліотеці». Протягом тижня. Працює творча майстерня. Конкурс на кращу книжкову закладку учні 5-9 класів.
 • П'ятниця 03.11.17 - Підведення підсумків тижня. Нагородження найкращих читачів в І чверті.

Тиждень Українського козацтва

З 09-13 жовтня у Щербинецькому НВК проводився тиждень Українського козацтва. У заходах були задіяні учні всієї школи. І на завершення тижня було проведено свято-змагання " Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух " для учнів 3-4 класів, "Козацька держава - наша гордість і слава" для учнів 5-9 класів. Діти змагалися в різноманітніших конкурсах та естафетах, де показали свій інтерес, спритність та любов до рідної землі, знання про її звичаї та традиції.


Свято ОСЕНІ!!! 

 Красива осінь вишиває клени                   

Червоним, жовтим, срібним, золотим. 

А листя просить: - Виший нас зеленим!

Ми ще побудем, ще не облетим.             

А листя просить: - Дай нам тої втіхи! 

Сади прекрасні, роси - як вино.                

( Л. Костенко)

      Осінь - унікальна пора року, після бурхливого літнього зростання розвиток рослин сповільнюється і відчуваючи швидке наближення холодної зими, вони віддають природі і людині всю свою пишність і неповторну красу.

       Зелене листя літніх дерев перетворюється до невпізнання, невідомо звідки в ній беруться всі відтінки жовтого і червоного, політ такого листя, що поволі обпадає з осінніх дерев можна спостерігати годинами. Покриваючи поступово всю землю навколо дерев, осіннє листя утворює на ній різноколірний килим, гуляти по якому одне задоволення.
       Часті осінні дощі змивають весь літній пил, роблять осіннє повітря чистим і наповнюють його свіжістю. Передзимове згасання природи йде поволі і коли дерева стоять вже зовсім голі, тільки вічнозелений живопліт і газони нагадують про те, що в природі існує зелений колір.

      Щоб вшанувати цю прекрасну пору ми, учні Щербинецького НВК, провели чудове свято « Свято ОСЕНІ» в стінах рідної школи. І ось погляньте що з цього вийшло:


Акція «Робіть людям добро»

1 жовтня в усьому світі відзначається День людей похилого віку. Цей день - ще одна можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства .

Не змогли залишитися осторонь і учні та працівники Щербинецького НВК . Третього жовтня ми відвідали Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання громадян похилого віку та інвалідів в селі Стальнівці. Нас зустріли мудрі і лагідні очі людей, які в житті залишилися без рідних і близьких. Самотність - це страшне слово, особливо в старості. Тому кожен, хто може допомогти добрим словом, посмішкою, ділом, не залишайтесь байдужими, проявіть милосердя! І не один день, а щодня!

Діти приїхали з подарунками: теплими речами, продуктами харчування. Проте найбільше раділи старі пісням та віршам, які підготували для них школярі. Кожен думав про щось своє. У когось десь далеко теж є внучата і вони лагідно обнімали діток. А хтось просто радісно аплодував, почувши живу музику.

Посивіли ваші скроні,

Від турботи про дітей.

Шану праці, шану долі

Віддаємо ми в цей день.

Хай рясним буде суцвіття

У саду, що ви садили

Зичим миру, довголіття,

Щастя, радості і сили!!!


День миру!!! 


Олімпійський тиждень!

         З метою пропаганди здорового способу життя з 04 по 08 вересня 2017р в Щербинецькому НВК проводився Олімпійський тиждень. Під час проведення тижня, робота вчителя фізичної культури була спрямована на:

 1. виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
 2. покращення здоров`я ;
 3. придбання необхідних знань з фізичної культури і спорту;
 4. залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом;
 5. виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, витримки, завзятості, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

Протягом тижня було проведено наступні заходи:

 • Відкриття Олімпійського тижня. «Найкраща ранкова зарядка. «Рух заради здоров`я». (Виступ каратистів).
 • Рухлива гра.»Малюкбол»(«Піонербол»)
 • Веселі старти. «Хто із спортом дружить, завжди дужий».
 • Змагання з настільного тенісу(хл) 5-9кл.

 • Олімпійський урок. «Міні -футбол» 5-9кл


1 вересня - День знань!

Для першокласників - це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, вчителів, та батьків.

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!